RISE specjalizuje się w produkcji urządzeń i systemów zaspokajających wysokie wymagania bezpieczeństwa w obiektach rezydencyjnych i przemysłowych.
RISE oferuje słupki automatyczne i stałe do ochrony pieszych na deptakach i innych miejscach wyłączonych z ruchu pojazdów, jak również systemy kontroli dostępu.
Produkty RISE są kompatybilne z pozostałymi produktami BENINCA GROUP, zaawansowane technologiczne, uwzględniają zasady zrównoważonego rozwoju i oszczędzają energię.
Dla firmy RISE najważniejsza jest wysoka jakość produktów. Dział rozwoju oraz linie produkcyjne firmy stanowią integralną część firmy. Fabryka RISE, tak jak i pozostałe fabryki wchodzące w skład BENINCA GROUP położone są we Włoszech.
Wybierz wysokiej jakości urządzenia. Przygotujemy indywidualną ofertę.Napisz do nas
 

Rise – systemy kontroli dostępu najwyższej jakości

Rise to marka wchodząca w skład grupy Beninca i zajmująca się projektowaniem oraz wytwarzaniem wysokiej jakości, nowoczesnych, eleganckich systemów kontroli dostępu. Oferujemy rozwiązania dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców lokalnych, firm międzynarodowych, zarządców miast i projektantów przestrzeni publicznej. Gwarantujemy bezpieczeństwo terenów zabezpieczonych produktami z kolekcji Rise. Są to bramki kontroli dostępu, szlabany parkingowe, szlabany osiedlowe, słupki miejskie, słupki parkingowe, nowoczesne systemy kontroli dostępu na karty, bilety, żetony. Zachęcamy do przejrzenia oferty ukazanej na naszej stronie i zapoznania się ze specyfikacją produktów. W razie pytań bądź chęci zamówienia urządzeń Rise zapraszamy do kontaktu – osobistego, telefonicznego, mailowego.

Kontrola dostępu Rise – jakość marki Beninca

Marka Beninca niewątpliwie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych marek oferujących automatykę do bram i urządzenia kontroli dostępu. Kolekcja Rise doskonale wpisuje się w wysokie wymagania grupy Beninca i dostarcza produkty niezawodne, długoletnie, bogate w nowoczesne funkcje, a do tego wykonane z dbałością o detale estetyczne. Pod względem technologii i strony wizualnej kolekcja Rise jest spójna z produktami Beninca. Podczas produkcji kładziemy ogromny nacisk na zasady zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszym systemom kontroli dostępu nie tylko zabezpieczysz i ozdobisz przestrzeń, ale również odnotujesz korzyści finansowe, m.in. z uwagi na niski pobór prądu urządzeń działających każdego dnia czy bezawaryjność.

Słupki miejskie, słupki parkingowe i szlabany włoskiej produkcji

Fabryki firmy Rise – oraz innych firm należących do grupy Beninca – położone są we Włoszech. Dzięki wizji i wartościom grupy Beninca oraz dostępowi do materiałów i technologii najwyższej jakości, najnowocześniejszych, jesteśmy w stanie dostarczać na polski rynek produkty przewyższające jakością ofertę konkurencji. Dysponujemy działem rozwoju nieustannie ulepszającym systemy kontroli dostępu i projektującym nowe, ciągle lepsze rozwiązania. Nasze słupki automatyczne, półautomatyczne czy stałe możesz zobaczyć w największych polskich miastach: na deptakach, przy parkach, stadionach, w obiektach kultury. Zachęcamy do obejrzenia realizacji w poświęconej im zakładce. Jeśli szukasz urządzeń do kontroli dostępu w obiektach rezydencyjnych i przemysłowych, nie mamy wątpliwości, że znajdziesz je właśnie u nas!