Słupki automatyczne VIGILANT 800 oraz FIX 800 – Stare Miasto Zielona Góra

Słupki automatyczne VIGILANT 500 – Elektrownia Powiśle Warszawa

 

Słupki automatyczne VIGILANT 500 – Fabryka Norblina Warszawa

Słupki automatyczne VIGILANT 500 – Wytwórnia Wódek Koneser Warszawa

Słupki drogowe, słupki uliczne, słupki parkingowe – realizacje Rise

Skorzystaj z bogatego, wysokiej jakości asortymentu słupków drogowych, ulicznych i parkingowych Rise. Zanim jednak skontaktujesz się z nami i złożysz zamówienie, obejrzyj zdjęcia przykładowych realizacji. Na niniejszej podstronie zebraliśmy projekty z różnych miast, przygotowanych we współpracy z klientami. Są to m.in. słupki automatyczne podświetlane na deptaku w Darłówku, słupki automatyczne przy wrocławskim dworcu głównym PKP, słupki hydrauliczne w Poznaniu i Porcie Praskim. Ponieważ przykładamy najwyższą wagę zarówno do materiałów wykonania i zabezpieczeń, jak i do designu słupków ulicznych i parkingowych, nasze realizacje równocześnie chronią dany teren i wpisują się w jego dotychczasową estetykę.

System barier drogowych: słupki automatyczne, półautomatyczne, stałe

Jeżeli zależy Ci na maksymalnej funkcjonalności słupków miejskich zabezpieczających wjazd, wybierz słupki automatyczne. Jeśli musisz zabezpieczyć przestrzeń trwale i bezwzględnie zakazać wjazdu samochodom, postaw na słupki stałe. Półautomatyczne słupki drogowe pozwolą Ci cieszyć się wysoką funkcjonalnością w niższej cenie względem modeli w pełni automatycznych. Natomiast jeśli planujesz stworzyć kompletny system barier drogowych, mamy jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie, bardzo korzystne finansowo. Nie bez powodu tworzymy różnego typu słupki drogowe Rise w taki sposób, aby pasowały do siebie estetycznie. Dzięki temu, że serie produktowe są spójne designem, możesz stworzyć system barier drogowych z trzech rodzajów słupków: automatycznych, półautomatycznych i stałych, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze. Osoby postronne nawet nie zauważą, że słupki miejskie są trzema odmiennymi rodzajami produktów. To się opłaca!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o słupki drogowe, miejskie i parkingowe Rise.

Szlabany parkingowe i inne szlabany wjazdowe

Oczywiście kolekcja produktów Rise nie ogranicza się do słupków miejskich! Znajdziesz u nas także szlabany parkingowe, szlabany osiedlowe i inne szlabany wjazdowe. Polecamy przejrzenie całego asortymentu – w ten sposób wybierzesz produkty, których potrzebujesz, by zabezpieczyć lub usprawnić zarządzaną przestrzeń. Jeżeli chodzi o szlabany parkingowe i inne, oferujemy je w kolekcjach podzielonych na dwie kategorie: szlabany do 5 m długości ramienia i szlabany do 8 m długości ramienia. Są tak samo trwałe, wydajne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe oraz estetyczne, natomiast pierwsze sprawdzają się w przejazdach węższych, drugie w szerszych. Jeśli zależy Ci na wysokim stopniu zautomatyzowania parkingu, polecamy dobrać do szlabanu żetoniarkę dla pracowników, klientów, gości czy innych osób uprawnionych do wjazdu na dany teren. Chcesz zobaczyć dotychczasowe realizacje? Skontaktuj się z nami, by obejrzeć propozycje i ustalić szczegóły!

Wybierz wysokiej jakości urządzenia. Przygotujemy indywidualną ofertę.Napisz do nas